logo

Wyższa szkoła jazdy w Warszawie

Księga gości

Księga gości

Imię(*):
Pozostało znaków:
Treść(*)
Liczba opinii: 109.
03-08-2014 19:43 h
Marta K.

Przeniosłam się do WSJ po 26.5h kursu w innym OSK - żałuję, że nie zapisałam się od razu tutaj (tam skusiła mnie promocyjna cena). Do tej pory byłam pewna, że instruktor, który spóźnia się, kończy jazdy przed czasem, odwołuje jazdy 10 minut przed umówioną godziną, wrzeszczy, nic nie tłumaczy i 2h gada przez komórkę nie zwracając uwagi na to, co kursant wyczynia za kółkiem to norma i że tak powinno być. Nie popełnijcie mojego błędu! Dzięki Panu Robertowi Boguckiemu uwierzyłam, że jestem w stanie nauczyć się jeździć a jazdy mogą być przyjemnością. Wspaniały, kulturalny człowiek z nieopisanym pokładem cierpliwości i stoickiego spokoju, Instruktor z powołania, świetny nauczyciel. Wszystkie błędy na spokojnie omawiał, tłumaczył jak poprawnie wykonywać manewry, uczył mnie eco-drivngu. Panie Robercie, bardzo dziękuję za te intensywne 20 godzin nauki i za to jak przygotował mnie Pan do egzaminu - wczoraj zdałam, czekam na odbiór prawa jazdy :)

11-05-2014 09:33 h
Smak mandarynki

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalnie i z pasją prowadzone przez Pana Jacka wykłady. Bardzo miła atmosfera. Jednak największe podziękowania należą się instruktorowi Robertowi, który dbał o każdy detal podczas jazd i na bieżąco tłumaczył jeśli zrobiłam coś nie tak. Polecam tę szkołę i Roberta, który jest nie tylko dobrym instruktorem, ale również ciepłym człowiekiem. Dziękuję:)

08-03-2014 17:11 h
Larry Uriri

I recently concluded my driving course with Wysza Skola Jazdy and I was fortunate to have Mr Wojciech Tamowski as my instructor. Not only is he a great guy and instructor, but his teaching methods are second to none. He goes an extra mile to ensure you know perfectly the rules to make you a safe and better driver. He is patient, soft spoken which is vital to ensure you are not stressed when behind the wheel. And best of all, he identifies your flaws and works rigorously with you to correct them. He doesn’t just teach you to pass the test but rather he teaches you to become a better driver. Thanks to him I am a confident driver.

 Larry Uriri.

02-03-2014 17:25 h
Eddie Mayanja

Finally I'm a legitimate driver!Thanks to Wojtek who really had to push me to the limit.

He is polite and very professional.He always kept on encouraging me,telling me that it can be done.

I thought that I would never drive a manual car but Wojtek gave me hope.

Eddie Mayanja

 

27-02-2014 23:45 h
Magda D.

Kurs na prawo jazdy rozpoczęłam niecałe 3 miesiące temu, a kilka dni temu zdałam państwowy egzamin praktyczny, za pierwszym podejściem. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć, iż sukces ten zawdzięczam profesjonalizmowi i zaangażowaniu mojego instruktora pana Roberta Boguckiego. Pan Robert to doświadczony instruktor z wieloletnim stażem. Wspaniały nauczyciel i fachowiec.
Dla mnie jako kursantki ważne było aby nie tylko zdać egzamin, ale przede wszystkim poruszać się bezpiecznie po drodze i umieć zapanować nad samochodem.
Mój instruktor tłumaczył mi każdy manewr, często zadawał pytania i zawsze upewniał się czy rozumiem daną sytuację. Za każdym razem gdy popełniałam błąd, tłumaczył mi co zrobiłam nie tak i jak powinnam była się zachować, często rozrysowując to na kartce papieru.
Podczas ostatnich godzin kursu Pan Robert robił mi ''próbne egzaminy'', które pomogły mi zniwelować stres przed nadchodzącym egzaminem. Często rodziły się także nowe pytania o to jak zachować się w danej sytuacji. Dzięki nim można poczuć atmosferę egzaminacyjną i to, że każdy wykonany manewr podlega ocenie!
Pan Robert prócz tego, że jest świetnym nauczycielem, jest także ciepłą osobą, prawdziwie zaangażowaną w swoją pracę.
Jazdy zawsze odbywały się w przyjemnej atmosferze, terminy spotkań były bliskie i z łatwością można je było dopasować do swojego kalendarza. Polecam i będę polecać WSJ wszystkim swoim znajomym.
Robercie jeszcze raz dziękuję Ci za Twoją cierpliwość i trud który włożyłeś w przygotowanie mnie do roli kierowcy.

Gorąco polecam!

05-01-2014 18:38 h
Vic U.


Affordable deals to suit all level. My instructor(Mr. Wojtek) is old school and experinced guy in teaching wojtek is the most inspiring driving instructors. Success is truly inevitable..., he made me learn rather than instruct, and it worked. Passed with zero faults on the pratical test first time,which i thought would be impossible taking into account all my bad habits picked up while driving abroad. wojtek was very understanding to my case and a fun and detailed instructor

The car was excellent, nothing too complex but always in good order and with all the features one would expect and need. I had a feeling that my instructor wanted me to pass and wasn´t using me as a cash cow which is the importnat thing, who tend to be inhuman and see customers as walking bags of cash. this school help you pass as cheaply and as convientantly as possible.

Highly reccomended

15-12-2013 17:33 h
Angelika

Here I would like to thank and recommend the Driving Instructor Wojtek Tamowski. Although it wasn't required for me to pass the driving exam in Poland I've taken both practical and theoretical lessons in WSJ. It was my first experience of driving in a big city and thanks to Wojtek I'm able to do it now. Wojtek has a very good command in English, incredible amount of patience and it seems like nothing can really stress him out-). Wojtek accommodated my needs and we have taken as many hours as I needed driving in Warsaw Centrum to give me a chance to familiarize myself with the area I live in. He has also helped me to submit the paperwork to exchange my old licence for my new Polish one. He still gets in touch to ask how I manage my new car on the roads of Poland. Well, so far so good-) Wojtek, thanks again and good luck!

29-05-2012 20:17 h
Sandra

Szkoła bardzo profesjonalna, duża dyspozycyjność instruktorów (od poniedziałku do niedzieli!). Nawet najbardziej oporni zdają egzamin:) Polecam pana Wojtka - duża wyrozumiałość i cierpliwość!

23-04-2012 14:47 h
Angelika

Here I would like to thank and recommend the Driving Instructor Wojtek Tamowski. Although it wasn't required for me to pass the driving exam in Poland I've taken both practical and theoretical lessons in WSJ. It was my first experience of driving in a big city and thanks to Wojtek I'm able to do it now. Wojtek has a very good command in English, incredible amount of patience and it seems like nothing can really stress him out-). Wojtek accommodated my needs and we have taken as many hours as I needed driving in Warsaw Centrum to give me a chance to familiarize myself with the area I live in. He has also helped me to submit the paperwork to exchange my old licence for my new Polish one. He still gets in touch to ask how I manage my new car on the roads of Poland. Well, so far so good-) Wojtek, thanks again and good luck!

23-04-2012 08:36 h
Ewa P.B.

Goraco polecam WSJ!Wyzsza Szkola Jazdy - to profesjonalizm,rzetelnosc,pelna dyspozycyjnosc instruktorow,fantastyczna atmosfera oraz ...SKUTECZNOSC!!!
Bardzo zaluje,iz trafilam tutaj dopiero na jazdy doszkalajace po doswiadczeniach w innym osrodku.
W WSJ przy Batorego mialam przyjemnosc jezdzic z Panem Erykiem Gosem.
Panie Eryku!Jeszcze raz stokrotne dzieki za anielska wprost cierpliwosc i wiare we mnie!Dzieki Pana talentowi dydaktycznemu zrealizowalam swoje marzenia i w wieku 61 lat ciesze sie upragnionym prawem jazdy.
Pozdrawiam Pana i caly Zespol
WSJ przy Batorego
Nauka jazdy u Panstwa to ogromna
frajda!!!!

17-04-2012 22:10 h
Julia

Polecam pana Pawła! Super instruktor i fajny człowiek. Sama przyjemność :)

16-04-2012 12:30 h
Marietta

Paweł miał baaardzo dużo cierpliwości do tak marudnej kursantki, wiecznie:"nie pojadę"/"nie zrobię".A i tak dzięki Niemu-jego nauce - wszystko robiłam za 1 razem bezbłędnie...no prawie zawsze;) Jestem właśnie po zdanym egzaminie praktycznym- za pierwszym razem!!!:)
Dzięki Wielkie za POMOC i CIERPLIWOŚĆ bez nich nie poszłoby tak szybko i dobrze.Polecam wszystkim WSJ:)

14-04-2012 17:07 h
Agnieszka

"Spoko, spoko, będzie Pan zadowolony..."te słowa często słyszałam w trakcie kursu i nie bardzo wierzyłam, że spełnią się tak szybko;-)!!30.03.2012 Pan Egzaminator był zadowolony, dlatego teraz czekam już na odbiór prawka. Najlepszy instruktor- Wojtek Tamowski nauczył mnie wszystkiego, co zaprocentowało na egzaminie zdanym za I-szym razem.Wielkie dzięki Wojtku za cenne uwagi, powtarzanie w nieskończoność rzeczy oczywistych(nie dla mnie ;-) i dodawanie odwagi!!WSJ polecam wszystkim z czystym sumieniem:-)

14-04-2012 06:35 h
Beata

Witam, jestem w trakcie oczekiwania na odbiór prawa jazdy :-) Egzamin zdany za pierwszym razem. Paweł dziękuję za naukę, za wiele przydatnych wskazówek i rad, za cierpliwość, wyrozumiałość, stoicki spokój okraszony dowcipem i za znoszenie mojego "brzęczenia" pod nosem ;-). Panie Wojtku - dziękuję za teorię. Jeżeli szukacie szkoły z profesjonalnymi wymagającymi instruktorami, posiadającymi rewelacyjne umiejętności dydaktyczne, z indywidualnym podejściem do kursanta, gdzie nauka to przyjemność a nie stres POLECAM WSJ.

28-03-2012 22:15 h
Kingulec

Najlepszym na Świecie jest instruktor Eryk. Bardzo jasno tłumaczy i ma anielską cierpliwość do niesfornych kursantów. Nauka Jazdy z Erykiem to wielka przyjemność, zero stresu, pełen relaks.
Polecam

24-03-2012 13:00 h
Sylwia

Z czystym sumieniem polecam wszystkim znajomym WSJ a także i Wam przyszli kierowcy . To najlepsza szkoła jazdy jaką znam (od znajomych słyszałam wiele złego na temat innych szkół)wieć ciesze się że tu trafiłam. Profesjonalni instruktorzy, wspaniali teoretycy. Nauka była wielką przyjemnością, super podejście do kursanta, bezstresowa jazda, miła atmosfera. Dzięki p.Pawłowi i p.Robertowi zdałam za pierwszym razem (co w moim przypadku było bardzo wątpliwe) oni mnie wszystkiego nauczyli. Dzięki chłopaki :). Pozdrawiam Was

23-03-2012 11:19 h
Olga

Witam.
bardzo fajna i ciekawa strona.
Zachęcam do odwiedzenia strony http://www.infoturystyka.pl/ znajdziecie tu informacje gdzie najlepiej wypoczywać.
polecam :)

22-03-2012 19:21 h
NieAgnieszka

Paweł, tak jak się odgrażałam pisze skargę:

Paweł K. to najgorszy instruktor z jakim miałam okazję się spotkać, bardzo trudno przychodzi mu nawiązanie kontaktu z kursantem, nie potrafi przekazać wiedzy...jeśli nawet taką ma, nie odpowiada na zadawane pytania i nie uczy radzenia sobie w stresujących sytuacjach drogowych. Mało tego cały czas krzyczy, tak więc nauka to jeden wielki stres, a umówienie na termin dogodny kursantowi graniczy z cudem.

A tak na serio to jest zupełnie odwrotnie:) Oaza spokoju i cierpliwości, dużo przydatnych porad i wskazówek, a poza tym miłe towarzystwo. Już mi brakuje wspólnego podboju warszawskich ulic i uliczek, zdobywania miejsc parkingowych i "hycania do dziurki" przy zmianie pasa:)

Dzieki WSJ pokochałam jeździć - POLECAM GORĄCO. Paweł jeszcze raz wielkie dzięki!!

NieAgnieszka

19-03-2012 22:02 h
Vic U.

Affordable deals to suit all level. My instructor(Mr. Wojtek) is old school and experinced guy in teaching wojtek is the most inspiring driving instructors. Success is truly inevitable..., he made me learn rather than instruct, and it worked. Passed with zero faults on the pratical test first time,which i thought would be impossible taking into account all my bad habits picked up while driving abroad. wojtek was very understanding to my case and a fun and detailed instructor
The car was excellent, nothing too complex but always in good order and with all the features one would expect and need. I had a feeling that my instructor wanted me to pass and wasn´t using me as a cash cow which is the importnat thing, who tend to be inhuman and see customers as walking bags of cash. this school help you pass as cheaply and as convientantly as possible.
Highly reccomended

19-03-2012 19:41 h
Anna S.

Po doświadczeniach z inną szkołą w Warszawie trafiłam przypadkiem na WSJ. Różnica WIELKA pod każdym względem. Począwszy od teorii wykładanej w taki sposób, że wszystko staje się jasne, proste… i pasjonujące :). Ogromnie za to dziękuję p. Pawłowi Kołdrasowi – profesjonalizm w każdym calu. Do tego elastyczność czasowa i fantastyczne podejście do kursanta podczas zajęć praktycznych. Nauka była prawdziwą przyjemnością. Aż żal, że tak szybko zdałam :) Polecam!!! WSJ to szkoła z pasją :)

14-03-2012 11:29 h
Edwin

Hi, I am fresh brand new driver after my second trial :) . Thanks to the whole support and dedication from Mr Wojtek .From the beginning ,I liked his approach which is " my target is to make you drive alone" I choose this school because of the recommendations written there so I hope it will help you as such also. Regards

13-03-2012 12:43 h
Asia

Z czystym sumieniem mogę polecić kurs w WSJ.
Zajęcia prowadzone profesjonalnie w fantastycznej atmosferze, tak że nawet moje anty-nastawienie zmieniło się o 180 stopni, a na zajęcia uczęszczałam z niekłamaną przyjemnością.
Z tego miejsca - podziękowania dla p. Marka Szwedka - mojego pierwszego instruktora,który wprowadził mnie w tajniki jazdy w mieście, a także, a raczej - przede wszystkim dla p. Pawła Kołdrasa - mojego drugiego instruktora - za możliwość doskonalenia umiejętności, za wszelką pomoc, życzliwość i wyrozumiałość :)
Teraz czekam na odbiór prawa jazdy i raz jeszcze polecam WSJ! :) Pozdrawiam!

12-03-2012 23:13 h
Anna

Witam! Właśnie odebrałam swój wymarzony dokument:) nie byłoby to możliwe bez, w pierwszej kolejności, właściwego wyboru szkoły jazdy. WSJ - profesjonaliści w każdym calu, a w szczególności Wojtek - bo to pod jego kierunkiem poznawałam tajniki sztuki jazdy. Wojtku wielkie dzięki za cierpliwość, indywidualne podejście, miłą atmosferę ale przede wszystkim za to, że już wkrótce wyjadę na ulice Warszawy wiedząc, że mam solidne podstawy, a doświadczenie uczyni ze mnie dobrego kierowcę.
A tym, którzy szukają szkoły w której naprawdę nauczą się jeździć polecam tylko i wyłącznie WSJ.

23-02-2012 10:12 h
Ewelina

Witam! Wybranie Waszej szkoły było strzałem w dziesiątkę. Zajęcia teoretyczne były prowadzone profesjonalnie i w świetnej, przyjaznej atmosferze :) Natomiast czas spędzony na jazdach wspominam najlepiej i to dzięki Wojtkowi :)) dzięki Niemu nauczyłam się jeździć i to w miłej, bezstresowej atmosferze:D Profesjonalizm, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego kursanta to tylko kilka cech z wielu jakie mogła bym przypisać Wojtkowi. Już niedługo odbieram upragnione prawo jazdy, bardzo się cieszę z tego, ale zarazem będzie mi brakować weekendowych jazd :)
Serdecznie dziękuję :))
Pozdrawiam pozostałych pracowników WSJ!
Gorąco polecam tą szkołę!!

21-02-2012 22:04 h
AniaM

WSJ znalazłam porównując różne oferty szkół w internecie. Postanowiłam spróbować właśnie tutaj i zadzwoniłam. Jestem w 100% zadowolona, że wybrałam właśnie tą szkołę.

Szczególnie chciałabym podziękować Panu Pawłowi, z którym miałam zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Jego cierpliwość (w moim w przypadku okazała się konieczna), wyrozumiałość oraz wysokie umiejętności dydaktyczne sprawiły, że pozostało mi już tylko czekać na odbiór prawa jazdy po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu. Jeśli dodać do tego ogromne poczucie humoru Pana Pawła, dzięki któremu zajęcia prowadzone były w naprawdę miłej i luźnej atmosferze uważam, że nie mogłam trafić lepiej.

Polecam WSJ każdemu kto ceni sobie profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta i komu zależy na dobrym przygotowaniu do egzaminu oraz do późniejszej jazdy po jego zdaniu. A wszystko to w miłej i bezstresowej atmosferze.

20-02-2012 20:31 h
Sérgio

Hi. I'm Portuguese and I've got my driving license at first trial in theoretical and practical tests. My instructor was Mr. Wojtek, that gave lessons at early morning and late evening as from 8:30-17h I work. The theory was first 5 meetings were the most relevant subjects where explained. The rest of theory was studied at home and with many explanations during the practical classes. There are 30 hours included, but to be ready to pass at first trial, it's certainly needed some extra classes, specially the days before exam. If you are a foreigner, this is definitely a good option. Good luck and to Mr. Wojtek I wish him to keep up the good work.
--
Best regards:
Sérgio Figueiredo

10-02-2012 11:20 h
Aga J.

Jeśli cenicie sobie profesjonalizm, skuteczność, bezstresowa atmosferę oraz indywidualne podejście do kursanta WSJ będzie doskonałym wyborem.
Dzięki wiedzy, zaangażowaniu oraz doświadczeniu instruktorów nawet najbardziej oporna i łatwo zniechęcająca się kursantka ma szansę zdać egzamin za pierwszym podejściem :)

Ogromie podziękowania dla Wojtka T. za całokształt :)
a w szczególności za: zaangażowanie, bycie wymagającym i czepianie się „drobiazgów” (doceniłam podczas egzaminu), za wsparcie i motywacje w chwilach zwątpienia (a było ich sporo), za cierpliwe tłumaczenie setki razy tego samego oraz za to, że ze stoickim spokojem tolerował moje marudzenie, narzekanie, nerwy…

Paweł, dziękuję za wesołą atmosferę, pozytywną energię podczas jazd oraz cenne wskazówki przydatne do oswojenia górki i łuku :) i za moto przymiarkę :) kto wie, może za jakąś chwilę…

Nauka w WSJ była dużą przyjemnością :)

09-02-2012 17:57 h
Irmina

Mam 52 lata. Dzięki cierpliwości, profesjonalizmowi, wyjątkowemu talentowi dydaktycznemu Pana Pawła Kołdrasa egzamin praktyczny zdałam za pierwszym podejściem, podobnie teorię dzięki wykładom Pana Wojciecha Tamowskiego. Polecam wszystkim WSJ. Miło, sympatycznie, skutecznie.Serdecznie dziękuję.

09-02-2012 17:42 h
Jan

Znakomita szkoła. Skuteczna. Miła atmosfera. Jeżdżę już od pół roku bez żadnych problemów. Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Kołdrasa za cierpliwość, stoicki spokój, sympatyczne klimaty. Pozdrawiam wszystkich pracowników WSJ.

26-01-2012 01:12 h
Kamila

Super atmosfera, bez stresu. Wszystko tłumaczone cierpliwie, jasno i na bieżąco. Dziękuję Wojtek!!

25-01-2012 22:02 h
Ula

Wielkie podziękowania dla całej Wyższej Szkoły Jazdy, a w szczególności dla Wojtka Tamowskiego! Dzięki jego (ciężkiej) pracy i cierpliwości zdałam egzamin na prawko za pierwszym podejściem :D Dziękuje za wszystkie cenne uwagi, zaangażowanie i za atmosferę która zawsze motywowała do nauki :) Pozdrawiam i szczerze polecam wszystkim WSJ!

17-01-2012 13:50 h
viki

Za kilka dni odbieram wymarzone prawo jazdy:) Pozytywny wynik egzaminu zawdzięczam WSJ a konkretnie Wojtkowi Tamowskiemu (Dziękuję!!!)Jest on niezwykle perfekcyjnym i zaangażowanym instruktorem co przekłada się na doskonałe efekty. Ma indywidualne podejście do kursanta, potrafi zrozumiale i ciekawie wszystko wytłumaczyć.Uzyskanie prawa jazdy wydawało się być dla mnie czymś dalece odległym, ale dzięki Wojtkowi wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych:)Życzę powodzenia wszystkim oczekującym na pozytywny wynik egzaminu!

15-01-2012 14:27 h
Grześ

Zarówno na wykładach jak i na kursie zawsze panowała dobra atmosfera. Kurs prowadzony przez Pana Pawła pozwolił mi zdać egzamin za pierwszym podejściem. Polecam:) Również polecam http://slowkaang.blogspot.com/ lub http://alex-podroze.blogspot.com/

12-01-2012 23:21 h
arek

moje prawo jazdy odebrałem ponad 20 lat temu, dzięki temu mogę podjechać do super firmy i kupić parkiety na www.parkiety-centrum.pl

07-01-2012 21:27 h
Anna B.

W tym tygodniu odebrałam moje pierwsze, upragnione prawo jazdy. Nie osiągnęłabym tego sukcesu, gdyby nie mój instruktor jazdy – Wojtek Tamowski, który wykazał się niebywałą wyrozumiałością, cierpliwością oraz bardzo profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy. Bardzo dziękuje za rzetelne przygotowanie do egzaminu i udzielanie wielu bardzo cennych wskazówek, które teraz pomagają mi bezpiecznie i mądrze prowadzić samochód. Ponadto jestem niezwykle wdzięczna za nauczenie mnie jak eliminować niebezpieczne nawyki oraz właściwie reagować w trudnych sytuacjach na drodze, których w czasie nauki nie brakowało. Myślę, że najlepszą rekomendacją Wyższej Szkoły Jazdy oraz instruktora – Wojtka jest fakt, iż w opinii egzaminatora jestem świadomym kierowcą.

04-01-2012 21:00 h
eliza

do dzisiaj nie mogę w to uwierzyć że zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym podejściem.Przystępując do egzaminu nie wydawało mi się że jestem naprawdę bardzo dobrze przygotowana , szczególnie z praktyki. Poradziłam sobie ze stresem w ten sposób że jadąc cały czas wyobrażałam sobie że jadę z Panem Markiem tym bardziej ze fotel egzaminatora także był cofnięty. Pragnę podziękować wszystkim osobom z ośrodka WSJ. Wielkie dzięki i do zobaczenia na skrzyżowaniu.

01-12-2011 12:35 h
Tomek

Bardzo dobra szkoła- polecam ją wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy- boją się jeździć lub też (co było w moim przypadku) są za pewni za kółkiem. Instruktorzy pracują wg zasady: cierpliwość palcem dół wykopie. Są profesjonalistami w każdym calu. Zajęcia są na tyle dobre, że warto polecić je znajomym!

WSJ jest zlokalizowane w dogodnym miejscu. Łatwo tam będzie Tobie dojechać. Jezeli chodzi o samą metodykę kształcenia- jesteś traktowany indywidualnie, co jest BARDZO ważne.

W kategorii cena do jakość jest to bezapelacyjny zwycięzca na rynku warszawskim. Np. miałem możliwość szlifowania w ramach kursu jazd po oblodzonej nawierzchni (pamiętasz Robert???). Tej możliwości przypuszczalnie bym nie miał w przypadku gorszych szkół jazdy.

Po trzecie w szkole tej pracują po prostu sympatyczni ludzie, którzy "stoją po Twojej stronie". To bardzo ważne, że mylisz się przy ludziach, którzy są Tobie życzliwi, a nie przy nerwusach stawiających zbyt wysoko poprzeczkę.

Acha i jeszcze jedno: jeżeli należysz do kategorii "opornych"- jak np. ja, to jest to dla Ciebie w zasadzie najlepsze rozwiązanie. Szkoła w której jesteś "jednym z wielu" nie pomoże Tobie tak bardzo jak szkoła w której jesteś po prostu sobą.

Kończąc, pozdrawiam Wojtka i Roberta!

Tomasz

21-11-2011 16:57 h
Artur Marek

10 listopada zdałem egzamin na kategorię A, za pierwszym podejściem!!! Oczywiście uczyłem sie wszystkiego w WSJ. Wyrazy szacunku i uznania dla instruktorów Pawła - praktyka, Wojtka - teoria, Pawła - ratownika za cierpliwość, opanowanie, poczucie humoru i zacięcie pedagogiczne oraz dla dziewczyn z biura które tak profesjonalnie i zawsze z uśmiechem obsługują słuchaczy. Dziękuję i do zobaczenia na drodze :) Ps. Patrzcie w lusterka

18-11-2011 17:13 h
Ewa

Od trzech tygodni jestem pełnoprawnym Kierowcą! Zdałam egzaminy przy pierwszym podejściu! Przygotowali mnie do tego Instruktorzy Wyższej Szkoły Jazdy. Zajęcia teoretyczne prowadził Pan Paweł Kołdras, a praktyczne – Pan Marek Szwedek. Serdecznie Wam Panowie dziękuję! WSJ to wysoko kwalifikowana kadra, świetnie przygotowane materiały szkoleniowe i prowadzenie zajęć, wysoki poziom merytoryczny, praktyczne wskazówki prowadzenia samochodu, dobre rady w trakcie jazdy, a to wszystko przy szczypcie humoru i pozytywnych relacji. Zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, rzetelność to wizytówka pracujących tam ludzi! WSJ to szkoła, którą będę każdemu polecać!

18-11-2011 15:48 h
Xin

I just passed the exam today, and this was my first try. I can not believe that I will have my driving license in 2 weeks! And I'd like to give my biggest thank to Wojtek ,my trainer. He was very patient with me,taught me all the techniques and kept reminding me details on every lesson. Not only he has skills, but also he is willing to share it. And he always try his best to help me.He is more like a true friend. I recommend all the foreigners who would like to have their driving license in Poland to come to him:) Also I think it's important to have some extra driving hours before the exam, the more you train, the more confidence you get on the exam.Wish everybody ,who is or going to have the driving lessens and exams ,have fun during the study and good luck on the exams!

01-11-2011 13:34 h
Edyta

Trzeba przyznać, że szkoła jest znakomita, nauki odbywają się w profesjonalny sposób, instruktorzy są bardzo przyjaźnie nastawieni do ludzi. Tak naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć o tej szkole. Dziękję za to, że już za 2 tygodnie mogę odebrać prawo jazdy :)) W szczególności pozdrawiam Wojtka, ale również pozostałych instruktorów, z którymi również miałam przyjemność jeździć. Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki :)) Odwalacie kawał dobrej roboty :))

28-10-2011 21:49 h
daniel

www.wsparciedlatc.blogspot.com
Akcja, w której pomagamy!!!!
Pomóż i Ty

26-10-2011 15:37 h
daniel

www.wsparciedlatc.blogspot.com
Akcja !!! Pomagamy innym!!

08-10-2011 00:31 h
Vasily

Nigdy nigdzie nie zostawiałem komentarze, ale wspomnienia o zajęciach są tak dobre, że nawet mi się zachciało to zrobić. część teoretyczna naprawdę była klarowna, w pełni obejmująca zakres niezbędnej wiedzy o zasadach ruchu drogowego, nie męcząca i do tego po prostu miła. Część praktyczna wyglądała jeszcze lepiej - zawsze można było się ustawić na godzinę, która mi najbardziej odpowiadała, dostałem od groma przydatnych porad (i to nie tylko dla egzaminu), czułem się naprawdę bezpiecznie - poziom wiedzy teoretycznej, praktycznej oraz zdolności dydaktycznych instruktorów jest naprawdę wysoki, podejście do każdego z uczniów było indywidualne, poważne, miłe i z szacunkiem. Warto też wspomnieć o niskich cenach i dobrym położeniu szkoły (jest blisko centrum).
Więc jeżeli się zastanawiasz, do jakiej szkoły pójść, to gorąco polecam Wyższą Szkołę Jazdy i gwarantuje, że będziesz zadowolony.

05-10-2011 07:19 h
Kerem Ozaydin

During training the lectures were clear, helpful and understandable. The most difficult part of obtaining driver license was practice exam which was needed time to pass exam. Mr Wojtek ensured feasible way to obtain driver license easily. After my driver license course I was able to drive perfect, by definition. I was in position to pass practice exam even I am foreigner in Poland . Mr Wojtek stressed on every points which required things to drive and obtain driver license. Struggle for driving license can anticipate difficult time period due to me. It was not difficult time period because of Mr. Wojtek and driver school assists.

02-10-2011 21:41 h
Joanna

Mam już upragnione prawo jazdy. Uważam że WSJ to szkoła która bardzo dobrze przygotowuje do samodzielnego prowadzenia pojazdu. Na egzaminie nie miałam problemu pomimo wcześniejszych obaw.Przejeździłam w sumie 40 godzin zaczynając o kompletnego zera. Wszystkie godziny przejeździłam z P.Markiem na Skodzie. P Marek doskonale zna nie tylko ewentualne trasy egzaminacyjne ale będąc doświadczonym instruktorem cały czas kładł nacisk na wyrobienie nawyków które sa podstawą bezpiecznej jazdy. Dziękuję P. Marku za cierpliwość, za przekazaną wiedzę i za naukę w przyjaznej atmosferze. Będę miło wspominała WSJ. TAK TRZYMAĆ.

29-09-2011 22:57 h
Eren

If you are not polish and you wanna get permission, you should come here ;) Wojtek was one of the my best teacher ever..he did everything for me, even we drove at midnight..
Thanks a lot Wojtek

25-09-2011 14:00 h
Marek

Wiem, że ta strona powstała w zupełnie innym celu … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 8, 11 i 13 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … .
Mój adres e-mail: marcomon1203@wp.pl

18-09-2011 17:40 h
ania

hallo, hallo. jeszcze jeżdżę w wsj i ściemy nie widzę. czasem może trudno dodzwonić się do instruktora - ale pewnie nikt by nie chciał, żeby instruktor rozmawiał a nie zajmował się kursantem w samochodzie. pozdrawiam pana pawła (prawie nigdy przy mnie nie odbiera tel.)

13-09-2011 09:56 h
Rafał

Jakaś totalna ściema. Jednego telefonu nikt nie odbiera, a drugi nie istnieje !!!! Porażka

09-09-2011 13:05 h
kursor

Tematycznie ciekawie . pozdrawiam

09-09-2011 11:29 h
Blog

Ciekawa stronka, pozdrawiam, prowadzących i zapraszam do poczytanie również do mnie na BLOG

01-09-2011 16:03 h
Dorota

Dzięki WSJ, a przede wszystkim dzięki Panu Pawłowi (ostoja spokoju i zrozumienia) stałam się szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy na motor. Nie ukrywam, że podszkoliłam się również z wiedzy o jeździe samochodem mimo, że od 6 lat już miałam prawko :) Pozdrawiam też Pana od zajęć z pierwszej pomocy, bo bardzo ciekawie poprowadził zajęcia.

27-08-2011 16:00 h
Edyta

Witam wszystkich. Do Wyższej Szkoły Jazdy trafiłam przypadkowo- chciałam zmienić poprzedni ośrodek, gdzie nie zdawałam egzaminu 3 razy z rzędu i ogólnie nie byłam zadowolona z podejścia instruktora. Miałam przyjemność jeździć z panem Robertem, naprawdę polecam, świetny fachowiec, cierpliwy, wyrozumiały. Dzięki niemu przyswoiłam masę teorii, która jest tak potrzebna podczas poruszania się po drogach. Jeszcze raz dziękuję i oczywiście polecam:)

10-08-2011 21:37 h
Danuta

WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to SUPER SZKOŁA a w niej WSPANIALI INSTRUKTORZY.
Nie wierzyłam w swoje możliwości ale stało się faktem: zaliczony egzamin przy pierwszym podejściu!!! :))
Nie znajduję słów, by wrazić swą wdzięczność PANU ROBERTOWI I PANU MARKOWI. Serdeczne podziękowania.

22-07-2011 09:13 h
Klaudia

Polecam wszystkim Wyższą Szkołę Jazdy! Jestem w 100% zadowolona. Trafiłam do WSJ w celu przygotowania się do egzaminu na kategorię A. Podkreślę, że nigdy wcześniej nie jeździłam ani motocyklem, ani samochodem. Moim instruktorem był Paweł Kołdras - jeszcze raz Ci dziękuje :) za cierpliwość, dobre rady, życzliwość, pozytywne nastawienie i przede wszystkim za to, że nauczyłeś mnie jeździć. A potwierdzeniem jest fakt, iż za pierwszym podejściem zdałam egzamin :) Teraz kolej na kategorię B
Pozdrawiam

12-07-2011 22:46 h
Kasia

Wyższą Szkołę Jazdy polecił mi kolega, za co jestem mu wdzięczna. Jazdy miałam z Robertem Boguckim - super instruktor! :) Wiedza przekazana profesjonalnie, jazdy bez stesu. Spędzanie czasu za kółkiem było przyjemnością :) Robert dziękuje. :)

SZKOŁĘ POLECAM WSZYSTKIM W 100%.

Egzamin oczywiście zdany :)

12-07-2011 16:47 h
Marta

do WSJ trafiłam przez przypadek, bo pasowała mi lokalizacja - są świetni, jeździłam łącznie z 3 instruktorami, każdy z nich ma dar do przekazywania wiedzy
Niemniej największe podziękowania dla Pawła za cierpliwość :) każdemu polecam jazdy z nim :) naprawdę potrafi nauczyć jeździć

egzamin zdany więc zgodnie z obietnica muszę się zapisać na kategorię A

01-07-2011 09:45 h
Krystyna Rowińska

Trafiłam do WSJ przypadkiem, kiedy zobaczyłam na ulicy skodę z logo, po odbyciu wcześniej kursu gdzie indziej. Teraz każdemu, kto myśli o kursie na prawo jazdy polecam tę szkołę. Indywidualne podejście do kursanta, możliwość umawiania się w naprawdę dogodnych terminach, spokój instruktora w czasie jazdy, nawet przy najgłupszych pomysłach uczącego się, życzliwość, cierpliwość, absolutny brak stresu, nawet w trudnych sytuacjach drogowych, z których instruktorzy pomagają się wydostać w sposób zdecydowany, ale nie strasząc kursanta.

Wczoraj za pierwszym podejściem zdałam egzamin praktyczny, za co chcę podziękować Panu Robertowi Boguckiemu – instruktorowi doskonałemu. ;P Miał do mnie świętą cierpliwość, powtarzał wyjaśnienia i manewry nieskończoną ilość razy, nigdy nie dał mi odczuć, że za dużo czasu zajmuje mi opanowanie jakiejś czynności, znajdował sposoby, dzięki którym zapamiętywałam co i jak powinnam zrobić, a przy okazji tak prowadził zajęcia, że były przyjemnością, nie uciążliwością, jak to się często zdarza, kiedy się człowiek czegoś uczy – Panie Robercie, dziękuję.

Dziękuję też Panu Wojtkowi, z którym miałam przyjemność odbyć dwie jazdy i bardzo dobrze je wspominam, oraz Panu Erykowi, który uświadomił mi, że w niektórych modelach skody maskę otwiera się nieco inaczej, co bardzo mi się przydało na egzaminie.

30-06-2011 22:19 h
dddddddd

dddddddddddd

24-06-2011 16:14 h
Magda

Nie każdemu jest łatwo nauczyć się jeździć, nie każdy da radę podejść do egzaminu po 30h. W moim przypadku kurs trwał długo, ale dzięki mojemu instruktorowi- Wojtkowi jazdy były przyjemne i bezstresowe. Dzięki miłej atmosferze nie zraziłam się do jazdy samochodem i mimo tego, że byłam oporną kursantką dziś zdałam egzamin praktyczny i już nie mogę doczekać się pierwszej samodzielnej trasy.
Polecam WSJ każdemu kto oczekuje od szkoły jazdy profesjonalizmu i dobrego przygotowania do egzaminu, ale jednocześnie nie chce jeździć w stresie oraz potrzebuje dostosowanych indywidualnie godzin jazd.

16-06-2011 13:50 h
Wojtek

Do wsj trafiłem już po wyjeżdżonych 30h w innej szkole i dzięki temu zobaczyłem jak powinno się uczyć prowadzenia pojazdu.
Życzliwość, brak stresu i znakomite przygotowanie merytoryczne i techniczne instruktora (pozdrawiam Wojtka Tamowskiego) dały mi niezbędne umiejętności do zdania egzaminu państwowego w dość krótkim czasie. Szkołę polecam w 100%.

10-06-2011 21:19 h
Łukasz Frąckiewicz

Jeśli w WSJ czegoś nie uczą, to odporności na stres, bo nie ma nawet okazji, żebyś go doświadczył. Zajęcia prowadzone w naprawdę przyjemnej atmosferze sprawiają masę frajdy - przynajmniej te na jednośladzie. Ze swojej strony polecić mogę Pawła Kołdrasa - najlepszego wśród najlepszych. Bardzo pozytywny człowiek z takim też nastawieniem. I co ważne - bardzo wyrozumiały. Po 20h jazd egzamin to pestka. Tylko ten stres....

08-06-2011 16:42 h
Monika Fijałkowska

Wszystkim przyszłym kierowcom którzy stają przed wyborem szkoły polecam w 100 % Wyższą Szkołę Jazdy. Zdawałam prawo jazdy na kat.B, Egzamin zdany 22/04/2011. Dziękuje bardzo za profesjonalne, indywidualne podejście instruktorów z WSJ do każdego kursanta. Teoria przekazywana w sposób jasny, prosty, przejrzysty oraz w luźnej atmosferze poparta praktycznymi sytuacjami jakie mają miejsce na warszawskich drogach.GORĄCE PODZIĘKOWANIA oraz WIELKIE UZNANIE dla instruktorów Wojtka Tarnowskiego – za przekazanie wiedzy teoretycznej oraz dla Pawła Kołdrasa-za wyrozumiałość, cierpliwość, zrozumienie, poczucie humoru i indywidualne podejście. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z obsługą samochodu, a dzięki Pawłowi przyswoiłam sobie wszystko i zdałam egzamin. Dziękuje Pawłowi za cenne wskazówki oraz pozytywne nastawienie. Od miesiąca jeżdżę swoim autkiem i uważam że WSJ i jej instruktorzy dobrze mnie przygotowali do samodzielnej jazdy i tego aby uwieżyć że poradzę sobie sama:). DZIĘKI WIELKIE. !!! GORĄCO POLECAM !!

07-06-2011 22:41 h
Arnav

Last week in my first attempt i passed my practical driving exam. All thanks to WSJ and my instructor Wojciech Tamowski, his professionalism, dedication and attention to detail helped me learn a great deal.
I Wish very best and will recommend WSJ to my colleagues and friends.

01-06-2011 09:53 h
Ewelina R.-Z.

Wyższa Szkoła Jazdy – nazwa obrazuje całokształt profesjonalizmu szkoły, a co za tym idzie instruktorów. Zdanie prawa jazdy nie przyszło mi łatwo, jednak dzięki dużemu wsparciu, cierpliwości, poczuciu humoru i przede wszystkim profesjonalizmowi instruktora WOJTKA, w końcu się udało :-)! Każda godzina za kołkiem sprawiała mi duża frajdę. Mam nadzieję, że tak też będzie, gdy odbiorę wymarzony dokument :-) Serdecznie pozdrawiam Wojtka, jeszcze raz dziękuję i POLECAM! POLECAM POLECAM! :-)

05-04-2011 15:22 h
Maria Pokorna

Szczerze polecam WSJ. Przyznam, że na kurs poszłam wyłącznie z konieczności; zero entuzjazmu, brak zapału - najgorszy typ ucznia. Część teoretyczną przyswoiłam bez problemu (jasne, rzetelnie i ciekawie prowadzone wykłady), a część praktyczna, dzięki świetnemu podejściu i niezwykłej cierpliwości p. Wojtka zakończyła się nie tylko zdanym egzaminem, ale również tym, że jeżdżę samochodem :)) Szkoła naprawdę godna zaufania, w każdym calu spełniła moje oczekiwania. Rzeczowi i mili instruktorzy, duża elastyczność (czasowa) przy umawianiu się na jazdy. Serdecznie dziękuję. Ps. Panie Wojtku, miał Pan rację, jazda może sprawiać frajdę, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

27-03-2011 12:25 h
Anna Adamczewska

Wyższa Szkoła Jazdy to szkoła na wysokim poziomie, która nie oszczędza na materiałach do nauki i w której uczą fajni ludzie z pasją i dużymi umiejętnościami. Jestem 36-letnią nauczycielką ze sporymi wymaganiami i ta szkoła i instruktorzy w niej pracujący zdali u mnie egzamin na piątkę. Szóstka jest jeszcze przed nimi. Miałam przyjemność jeździć z Pawłem Kołdrasem i Erykim Gosem i przyznam, że obaj byli wspaniali. Potrafili wszystko jasno przekazać, Jazda na łuku, czy parkowanie to pestka, jeśli oni wytłumaczą jak należy to zrobić. Podczas jazdy są bardzo uważni i zwracają uwagę na każdy szczegół, dzięki czemu unika się niepotrzebnych błędów i można pozbyć się złych przyzwyczajeń. Mówiąc krótko uczą jak należy jeździć dobrze i bezpiecznie. Dzięki nim zdałam egzamin za pierwszym razem, choć myślałam, że nigdy mi się to nie uda. Wielkie dzięki, bo to głównie Wasza zasługa.

14-03-2011 22:57 h
Ania Ładny

Dziś 14.03. po raz pierwszy sama siadłam za kierownicę samochodu, a minął miesiąc od zdanego egzaminu.

Na początku trochę stresu, ale już po pierwszych metrach poczułam że jestem dobrze przygotowana do tego by dać sobie radę sama:)

Jestem bardzo zadowolona, czuję się bezpiecznie i mam świadomość tego co dzieje się na ulicy, a jeszcze pół roku temu nie wierzyłam czy to w ogóle możliwe...!

Pragnę gorąco polecić Wyższą Szkołę Jazdy a w szczególności instruktorów Pawła i Wojtka, którzy wykazali się niesamowitym spokojem i cierpliwością w momentach kiedy to było mi potrzebne, żeby opanować nie najłatwiejszą naukę na naszych warszawskich ulicach. No cóż poczułam że jestem w dobrych rękach i uczą mnie ludzie którzy robią to z pasją, tak więc nauka stała się przyjemnością.

Życzę każdemu takiej nauki.

Dziękuję raz jeszcze za wszystko:) i gorąco polecam.

12-03-2011 16:45 h
Marlena Dmowska

Wyższa Szkoła Jazdy to właściwy wybór! Wykłady - wydawałoby się nudna sprawa, przebiegły szybko, przyjemnie i skutecznie za sprawą Pana Wojtka. Część praktyczna zaś przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Każda trudna bądź nietypowa sytuacja na drodze była dokładnie analizowana i omawiana przez instruktora w celu wyeleminowania najdrobniejszego błędu, a każdy manewr został całkowicie wyćwiczony. Wszystkie te uwagi zaowocowały na egzaminie, do którego, po takim przygotowaniu można podejść bez żadnego stresu. Każdy kto odbędzie szkolenie w WSJ będzie pewnien swojego sukcesu!

12-01-2011 15:31 h
Maciej Gawryś

Cóż tu dużo mówić...

Zajęcia teoretyczne: prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze, i przede wszystkim w ciekawy sposób a nie żeby tylko wyuczyć się przepisów na pamięć.

Zajęcia praktyczne: jezeli o praktykę chodzi, przede wszystkim sami ustalamy dzień i godzinę jazd z instruktorem, co jest bardzo ważne jeżeli chodzimy do pracy, lub w przypadku mnie szkoły.

Instruktorzy bardzo cierpliwi, przekazali mi sporo rad jakich błędów nie popełnić na egzaminie i prywatnie w swoim samochodzie. Błędy popełnione podczas jazdy były od razu omawiane, więc wiedziałem czego nie robić w przyszłości. Miła atmosfera podczas jazdy. Nikt nie krzyczy i nie bije :P A podczas jazd można porozmawiać nie tylko o prowadzeniu samochodu :)Szczególne podziękowania za naukę jazdy na naszych polskich drogach, na których trzeba ciągle przewidywać i myśleć za innych dla Pawła i Wojtka, który nie pozwalał ruszać na światłach z piskiem :P (I to jedna rzecz z której nie byłem zadowolony) ;-)Prawo jazdy oczywiście zdane.Polecam wszystkim WSJ - Lepszej szkoły w Warszawie nie ma.

03-01-2011 10:43 h
Maria Dzieduszycka

Do Wyższej Szkoły Jazdy zapisałam się na jazdy doszkalające. Pod czujnym okiem Pana Wojtka Tamowskiego doskonaliłam moją technikę jazdy. Szczególnie ważne były dla mnie Jego cierpliwość i wyrozumiałość, nawet, jeśli miałam ochotę przejechać na tzw. "wczesnym czerwonym") Dzięki Niemu, egzaminator pochwalił mnie za ostrożność i dynamikę jazdy. Właśnie tego nauczyłam się w Wyższej Szkole Jazdy - rozwagi i zarazem odwagi za kierownicą :)

30-12-2010 15:34 h
Gary Guthman

Der Sirs/Madams,

Please accept this as a thank you for providing Wojtek Tamowski as my driving course instructor. He is an EXCELLENT teacher (I am a teacher/music myself) and I thoroughly enjoyed all of the classroom and practical road-lessons. Wojtek's English is excellent and we had no problems communicating in my native English language. He is extremely knowledgeable with Polish driving regulations and was very patient with my learning process. He was extremely easy to organize times for teaching and I appreciated the fact that he worked very easily with my schedule. He was always available to assist me if and when I needed. His positive nature and attitude is a tremendous gift for teaching and I am sure you are proud to have him on your roster.

Thanks to his teaching and support, I passed my written exam on the first attempt, as well as passed my practical exam on the first attempt. Thanks to Wojtek, I now have my new Polish Drivers License."

17-12-2010 20:30 h
Piotrek

Z czystym sumieniem mogę polecić Wyższą Szkołę Jazdy wszystkim przyszłym kierowcom :) szczególnie tym, którzy zastanawiają się nad wyborem ośrodka. Naprawdę warto! Bardzo miła, niemalże rodzinna atmosfera. Teoria prowadzona w bardzo jasny sposób, chyba nie da się nie zrozumieć :) a jazdy... co tu dużo mówić, rewelacja :) Bezstresowo, momentami zabawnie ;) ale przede wszystkim całkowicie profesjonalnie. Instruktorzy niczego nie odpuszczają i do skutku ćwiczą to co nie wychodzi. serdeczme podziekowania dla całej ekipy, a w szczególności dla mojego świetnego instruktora prowadzącego - Wojtka T. za w pełni profesjonalne szkolenie, cudowną atmosferę podczas jazd oraz wiarę i wsparcie ;) Zdecydowanie warto było wybrać właśnie tę szkołę. Za niedługo mogę już śmigać na legalu ;) Pozdrawiam!

12-11-2010 15:39 h
Iza Niziołek

Wybór szkoły nauki jazdy nie jest łatwą decyzją. Ja jednak trafiłam na najlepszą. Wyższa Szkoła Jazdy była strzałem w dziesiętkę. Po pierwsze pełny profesjonalizm, po drugie kompetentni instruktorzy, po trzecie dogodne terminy jazd, a p. Paweł Kołdras jest po prostu ŚWIETNY:) To właśnie dzięki niemu zdałam egzamin za PIERWSZYM razem, a wiadomo, że nie ma nic milszego niż usłyszeć "Dziękuję, egzamin zakończony wynikiem pozytywnym". Ważne było dla mnie to, że podczas jazd jeździliśmy trasami egzaminacyjnymi i za każdym razem ćwiczyliśmy manewry, które są obowiązkowe na egzaminie. Dzięki temu nie miałam żadnego problemu z łukiem, ruszaniem pod górkę, czy parkowaniem. Wszystkim będę gorąco polecać WSJ, bo naprawdę warto.

09-11-2010 19:00 h
Karol Tworzowski

Polecam Wyższą Szkołę Jazdy - nie zaskoczyło mnie ani jedno zagadnienie teoretyczne, ani jeden kaprys egzaminatora. Zajęcia przeprowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Kadra kompetentna i wymagająca. Egzamin - łatwy i bezproblemowy dzięki rzetelnej pracy instruktora Wojtka Tamowskiego. Nic dodać, nic ująć .

08-11-2010 15:42 h
Daniel A.

This letter is my personal recommendation for Wyzsza Szkola Jazdy. Until just recently, I have been taking driving lessons in Wyzsza Szkola Jazdy. I found my driving teacher consistently pleasant, tackling all manoeuvres with professionalism and a smile. Besides being a joy to work with, my driving instructor was a take-charge person who was able to communicate effectively in Enlish, from which my driving development has benefited from markedly.My instructor successfully prepared me thoroughly for the exams, which I needed to pass in order to obtain my driving licence, also his knowledge and experience proved to be a valuable asset for my passing of the axam. In addition to his lessons he also helped me with administrational procedures, such as getting registered for the test and other formalities which I wouldn't have been able to do on my own.I highly recommend Wyzsza Szkola Jazdy for any drivers from abroad, and of course my recommendation extends to natives as well.


02-11-2010 15:45 h
Ela Kwiatkowska

Chcąc spełnić swoje marzenia i plany dotyczące prowadzenia samochodu długo wahałam się gdzie się udać. Serce podpowiadało mi że WSJ to będzie dobre miejsce i nie pomyliłam się :) Rzetelniość i wysoka kompetencja instruktorów (szczególnie Pawła Kołdrasa) pozwoliła mi bez stresu i trudności doswiadczyć tego co w nauce najlepsze, a mianowicie - sukcesu. Sukces jest wynikiem działania zespołowego (w tym przypadku instruktor + kursant), więc wniosek z tego że bez WSJ nic by z tego nie było.Polecam zatem kursy w WSJ wszystkim, którzy chcą zakosztować przyjemności prowadzenia samochodu i mieć pewność że nie będą "niedezielnymi kierowcami

10-10-2010 19:56 h
Ula Izdebska - Tran

Wybrałam WSJ ponieważ poleciła mi ją moja siostra, która jeździła u p. Roberta Boguckiego. Zapisując się na kurs, liczyłam się z tym, ze potrwa on długo, ponieważ nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia za kierownicą.

P. Robert miał dla mnie ogromne pokłady cierpliwości, tłumaczył mi wszystko conajmniej tysiąc razy, przypominał mi o znakach a co najważniejsze zawsze mogłam się go o wszystko spytać.

Ważne również dla mnie było, że gdy coś zrobiłam źle p. Robert próbował mi tłumaczyć dane zagadnienie na różne sposoby, rysując, pokazując czy biorąc mnie na spacer :)

P. Robert na moje szczęście też czasem mnie lekko ganił, gdy zapominałam się douczyć o swiatłach czy znakach.

Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem, w co nadal nie mogę uwierzyć ;)

Serdecznie polecam!!

03-10-2010 11:38 h
Agnieszka S.

Po trzech miesiącach od rozpoczęcia kursu w Wyższej Szkole Jazdy stałam się szczęśliwą posiadaczką prawo jazdy i to za pierwszym podejściem :) Właśnie za to chciałabym podziekować panu instruktorowi Robertowi, a w szczególności za jego profesjonalizm, cierpliwość, spokój i opanowanie oraz przesympatyczną atmosferę.Wszystkim , którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły jazdy polecam Wyższą Szkołę Jazdy.Mi w szczególnosci spodobało się w niej:

- profesjonalizm

- dobra cena, a do tego swietna lokalizacja

- ciekawie prowadzone wykłady teoretyczne + dodatkowe materiały

- indywidualne podejście do kursanta

- swobodny wybór godzin jazdy

- przemiła atmosferaNaprawdę polecam!!

20-08-2010 22:49 h
Joanna Kosowska

 Co zdecydowało o wyborze Tej, a nie innej szkoły Jazdy?

- Los i siostra - którym dziękuję :)

Dziś mogę stwierdzić, że był to znakomity wybór.

W trakcie kursu część teoretyczna przedstawiona była szybko, sprawnie, ciekawie, a najważniejsze - zrozumiale dla wszystkich uczestników.

A praktyka? Nigdy wcześniej nie prowadziłam samochodu. Wszystkiego nauczyłam się na zajęciach. Techniki prowadzenia auta, zachowania w różnorodnych sytuacjach drogowych, a nawet... umiejętności rozmowy z policją w czasie rutynowej kontroli :)

Zespół Wyższej Szkoły Jazdy uważam za profesjonalny, kompetentny, wyrozumiały, cierpliwy, dowcipny i sympatyczny. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim. Mój instruktor powiedział kiedyś, że "Jazda samochodem to sztuka przewidywania," - zgadzam się z Nim w 100% i dzięki temu - już potrafię przewidywać.

Dziękuję całemu zespołowi WSJ, a w szczególności Tobie - Wojtku :)


14-08-2010 17:32 h
Mateusz Walewski

Jestem bardzo zadowolony z wyboru Wyższej Szkoły Jazdy. Teoria prowadzona w sposób konkretny i profesjonalny w przyjaznej i luźnej atmosferze, a cenne wskazówki jakie otrzymałem podczas jazd, przydają się w praktyce - pozdrownienia dla p. Pawła :)No i zdanie egzaminu za pierwszym razem!

02-08-2010 16:04 h
Waldek Gojtowski


Kilkumiesięczny kurs w Wyższej Szkole Jazdy będę wspominał z przyjemnością. Na warszawskim rynku można znaleźć oferty wielu szkół, jednak WSJ zdecydowanie wybija się na ich tle. Tu liczy się profesjonalizm i pełne przekonanie do tego, że kursant będzie w przyszłości dobrym i odpowiedzialnym kierowcą. Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, instruktorzy WSJ stawiają bowiem na skuteczne nauczanie, a nie na wywieranie presji. Z czystym sumieniem polecam i będę polecał naukę w Wyższej Szkole Jazdy.


29-07-2010 18:08 h
Łukasz S.

100 % satysfakcji - miła i sprawna obsługa, pakiet startowy z przydatnymi materiałami, kompetentni instruktorzy i co najważniejsze - skuteczność!

Dzięki instruktorowi Wojtkowi zdałem egzamin za pierwszym razem a jedynym błędem było niewielkie przekroczenie prędkości - dziękuję Wojtku!


 


29-07-2010 07:27 h
Aleksandra K.

Wyższa Szkoła Jazdy... Sama nazwa mówi jaka jest ta szkoła. Idąc na zajęcia praktycznie nie miałam pojęcia o prowadzeniu samochodu. Już po paru godzinach jazdy zaczęło mi się to coraz bardziej podobać. Myślę, że spowodowała to miła atmosfera. Każdy błąd, który popełniłam był zaraz analizowany, co powodowało że wiedziałam co powinnam poprawić, żeby następnym razem nie popełniać tych błędów. Zajęcia były przeprowadzane bezstresowo. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły.Dobra lokalizacja, łatwe dojazdy, bardzo pozytywni i przyjaźnie nastawieni instruktorzy. Czego chcieć więcej? Bardzo polecam! Nie ma co się zastanawiać!!!Serdecznie pozdrawiam!!!! I oczywiście DZIĘKUJĘ! Bo egzamin zdałam :D


22-06-2010 09:19 h
Wiktor Sienkiewicz

Kurs przeprowadzony przez Wyższą Szkołę Jazdy okazał się naprawdę świetny. Pozwolił mi on na zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem. Świetna atmosfera podczas praktyki, godziny spotkań można dostosować do własnych potrzeb. Co jakiś czas miałem okazję jeżdżenia innym samochodem (w tym 6-ścio biegową Toyotą). Ostatnie godziny były "symulacją" agzaminu - czyli jazda pod komendę z instruktorem, z którym wcześniej nie jeździłem. Przyzwyczaiło mnie to do atmosfery agzaminu, dzięki temu stres był o wiele mniejszy.

Każdej osobie, która zastanawia się nad kursem polecam tę szkołę - po co zdawać za trzecim, czwartym razem skoro dzięki WSJ można za pierwszym?


17-06-2010 11:40 h
Malwina Frąckiewicz
Zapisałam się do Wyższej Szkoły Jazdy ze wzdlędu na lokalizację, nie sądziłam, że tak blisko będzie się znajdować najlepsza szkoła jazdy w Warszawie! Już od samego początku można było wywnioskować, iż osoby tam zatrudnione cechuje rzetelność i pełen profesjonalizm, a jazdy były przyjemnością. Szczególnie gorąco pragnę podziękować Panu Wojtkowi Tamowskiemu, dzięki radom któremu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. O doskonałym talencie edekacyjnym tego instruktora może również świadczyć fakt, iż egzamin zdawałam w ośrodku na Odlewniczej, a nie na Radarowej, w okręgu której jeździłam. Ten fakt określa, iż w Wyższej Szkole Jazdy przygotowuje się osoby do jazdy w każdych warunkach i w każdej lokalizacji. Bardzo polecam ten ośrodek, a szczególnie Pana Wojtka!!!31-05-2010 22:32 h
Emilia Szumowska

Wyższa Szkoła Jazdy jest bardzo dobrą, przyjazną, profesjonalną szkołą jazdy.

Jako zupełna amatorka - dziewczyna za kierownicą ;) dzięki wyrozumiałości i cierpliwości instruktora nauczyłam się jeździć samochodem i zdałam egzamin za drugim razem w Warszawie, co jest moim wielkim osiągnięciem. Po tym kursie czułam się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu, byłam przygotowana na każde warunki jazdy. Wielokrotnie instruktor dawał mi bardzo praktyczne rady, każdy mój błąd był analizowany tak abym go następnym razem nie powtórzyła, a każde osiągnięcie zauważone co motywowało do nauki :)


 


Wybrałam tę szkołę bo jest tania i słyszłam o niej dobre opinie. Oferuje  wygodne godziny zajęć tych teoretycznych jak i praktycznych oraz ma dobrą lokalizację. Teraz już mogę to osobiście potwierdzić. Polecam tę szkołę wszystkim i życzę powodzenia, niedługo i Wy dołączycie do grona kierowców z uprawnieniami!!! Trzymam kciuki :)

 

30-04-2010 07:33 h
Magda Szulc

Zajęcia teoretyczne  - szybko, sprawnie, przystępnie, ciekawie i profesjonalnie :)

Zajęcia praktyczne - dogodne godziny, bezstresowo, konkretnie i (w przypadku jazd z instruktorem Pawłem) wesoło i sympatycznie.

Polecam!!!!

29-04-2010 07:34 h
Ivan Halasheuski

Wielkie podziękowanie Wyższej Szkole Jazdy, szczególnie mojemu instruktorowi Wojtkowi za to, że tak dobrze mnie nauczył prowadzić samochód, zachowywać się w różnych sytuacjach na drodze! Zdałem egzamin za pierwszym razem i nie jest to jakaś ściema!!! Szczerze mówiąc, myślałem że to jest nierealne, ponieważ wszyscy moi znajomi zdawali za trzecim razem. Chodzą takie plotki, że przeciętna zdawalność za pierwszym razem wynosi około 20%, ale wszystko zależy od szkoły. Trafiłem do bardzo dobrej szkoły, gdzie pracują fachowcy i po prostu bardzo mili ludzie!!! Bardzo polecam Wyższą Szkołę Jazdy!!!!

 
Jeszcze raz dziękuję Wojtku!!!


 Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

13-02-2010 17:36 h
Aneta MillerAneta Miller
Wyższa Szkoła Jazdy powstała stosunkowo niedawno, jednak szybko zyskuje bardzo dobrą opinię. Powodem jest nie tylko wysoka zdawalność, ale również świetna atmosfera na zajęciach - zarówno tych teoretycznych jak i praktycznych. Teoria wykładana jest bardzo przejrzyście, a w razie wątpliwości każdy problem jest wnikliwie wyjaśniany. Pan Wojtek naprawdę potrafił nas zainteresować przekazywaną wiedzą, a ja z niej naprawdę skorzystałam. Zajęcia praktyczne - co bardzo istotne - przebiegają bezstresowo. Kiedy ja już wpadałam w panikę, mój instruktor - pan Robert Bogucki - wykazywał się całkowitym opanowaniem :) Kiedy zrobiłam coś nie tak, wyjmował swój zeszycik ;), rozrysowywał daną sytuację i mówił jak powinnam się zachować - to naprawdę mi pomagało :). Jeśli chodzi o jazdy, to można je bez problemu dostosować do swojego grafiku zajęć, a terminy są bliskie. Wszystko to sprawiło, że z chęcią chodziłam na kurs :) Zajęcia w Wyższej Szkole Jazdy utwierdziły mnie w przekonaniu, że kierowcą może być każdy kto naprawdę tego pragnie, bo chcieć = móc! Pozdrawiam serdecznie instruktorów WSJ :)

03-02-2010 07:38 h
Anna Ćwierz

Chciałabym bardzo gorąco polecić wszystkim Wyższą Szkołę Jazdy. Ja osobiście kurs na prawo jazdy robiłam kilka lat temu w Lublinie, jednak nie udało mi się wówczas zdać egzaminu. Po długiej przerwie postanowiłam spróbować ponownie i zapisałam się do WSJ. O wyborze szkoły zdecydowała dogodna lokalizacja (tuż przy metrze) oraz samochody na których się jeździ (Toyoty Yaris). Wkrótce okazało się, że lepiej nie mogółam trafić. Zdałam egzamin w Warszawie już za pierwszym razem. Sukces ten zawdzięczam mojemu instruktorowi, Panu Robertowi Boguckiemu, który okazał się uosobieniem cierpliwości i spokoju (a nie było mu ze mną łatwo). Nauka jazdy była prowadzona bardzo profesjonalnie, a wszystkie błędy i watpliwości wyjaśniane fachowo i konkretnie. Pan Robert w krótkim czasie nauczył mnie nie tylko zasad ruchu drogowego oraz sztuki prowadzenia i panowania nad samochodem, ale też pomógł mi się przełamać i nabrać pewności siebie za kierownicą. Wszystkie jazdy odbywały się w przyjemnej atmosferze i czuć było autentyczne zainteresowanie i troskę instruktora o kursanta.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie cały zespół Wyższej Szkoły Jazdy.29-01-2010 07:39 h
J.A.

Wyższa Szkoła Jazdy to z pewnością najlepsza firma z jaką miałem do czynienia w mojej rocznej przygodzie z kursami na prawo jazdy.

Instruktor, z którym jeździłem w sposób niezwykle naturalny, logiczny i spójny omówił i przećwiczył wszelkie aspekty jazdy samochodem. Widoczne było jego zaangażowanie, szczera chęć nauki i odpowiedzialność za to czego uczy. Do tego wszystkiego świetnie się dogadywaliśmy i podczas jazd atmosfera była zawsze swobodna - to właściwie jakbyś jeździł z kumplem po mieście (bardzo cierpliwym kumplem). Efekt jest taki, że zdałem przy pierwszym podejściu bez żadnego problemu i przy minimalnym stresie, to była czysta formalność.

Stanowczo polecam wszystkim przyszłym kierowcom, wśród trzech firm z

którymi jeździłem WSJ to zdecydowanie najlepszy wybór.


27-01-2010 22:31 h
Adam Romanowicz

Wyższą Szkołę Jazdy znalazłem porównując różne oferty w Internecie, szczerze mówiąc to wybrałem ją trochę intuicyjnie. Przed przystąpieniem do kursu nigdy wcześniej nie prowadziłem samochodu, a mam 23 lata. Jednak instruktorzy okazali się bardzo pomocni i już po 30 godzinach jazdy radziłem sobie całkiem nieźle. Potwierdził to egzamin zdany za pierwszym razem. Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń, ponieważ cel osiągnąłem, atmosfera była przyjemna, a i cena kursu była jedną z najniższych jakie znalazłem. Polecam wszystkim Wyższą Szkołę Jazdy!


27-01-2010 07:42 h
Damian Rembalski

 


Bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy, które zdałem za pierwszym razem, co może dowodzić dobrego przygotowania przez Państwa szkołę. Szczególnie dziękuję Panu Wojtkowi Tamowskiemu za  ciekawe wykłady i miłe jazdy po mieście.13-01-2010 16:31 h
Marta LisieckaKurs prawa jazdy zorganizowany przez Wyższą Szkołę Jazdy posiada sporo plusów. Dobrze zorganizowany i przeprowadzony, bez zbędnego przeciągania w czasie. Kolejna pozytywna cecha dotyczy jazd - była możliwość dogadania się z instruktorem na dowolną godzinę, bez żadnego problemu można było znależć odpowiedni termin.  Przygotowanie fajne- mocno w kierunku egzaminu. Plecam wszystkim!
05-01-2010 16:33 h
Sylwia Zielińska

Witam! Jeszcze pół roku temu nie myślałam o tym, żeby pójść na kurs prawa jazdy. Do WSJ  zapisałam się tylko dlatego, że było blisko domu- teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór. Mój kurs trwał ok. 2 miesięcy, a teraz jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy-  egazamin zdany za 1 podejściem !! :) Instruktorzy – kompetentni,  cierpliwi ( co w moim przypadku było bardzo wskazane )- po prostu są wspaniali!! Potrafią skutecznie przekazać swoją wiedzę i umiejętności, a także zachęcić do nauki.  Atmosfera w trakcie teorii i jazd jest  niesamowita- nie czułam stresującej relacji typu instruktor- kursant. Z wielką chęcią i ochotą przychodziłam na kolejne jazdy.

Ogromne podziękowania dla p. Pawła i p. Eryka- każdemu życzę takich świetnych instruktorów !!! Wielkie dzięki!!  Jak najbardziej polecam WSJ.

31-12-2009 16:05 h
Alicja Skrzypczak

Mam 58 lat, i egzamin na prawo jazdy zdałam za pierwszym razem. Zawdzięczam to profesjonalizmowi i cierpliwości instruktorów WSJ, którzy potrafili przekazać mi niezbędną wiedzę i umiejętności oraz (co najważniejsze) przekonać mnie, że mogę to zrobić. Z potrzebą zrobienia prawa jazdy nosiłam sie wiele lat. Zawsze jednak myślałam, że uzyskanie prawa jazdy, przekracza moje możliwości. Pod wpływem przyjaciół i rodziny zdecydowałam się rozpocząć kurs na prawo jazdy. WSJ wybrałam, sugerując się pozytywnymi opiniami klientów firmy, w której pracuję. Wybór ten okazał się bardzo trafiony. Dzięki niemu poznałam WSPANIAŁYCH LUDZI i mam... prawo jazdy. 


22-12-2009 19:56 h
Katarzyna Sacewicz

Nazwa szkoły mówi wszystko !

 


Pełen profesionalizm, indywidualne podejście do kursanta i sympatyczna atmosfera panująca podczas szkolenia jest gwarantem bezsterowego przebiegu całego kursu. Cały kurs wspominać będę bardzo miło i serdecznie polecać wszystkim zainteresowanym.


Pozdrowienia dla całego zespołu WSJ.

19-12-2009 16:47 h
Marta Muzyczka


Witam,Wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły jazdy, a zależy wam na:

_pełnym profesjonaliźmie

-cierpliwych i sympatycznych instruktorach

-elastyczności czasu jazdy

-dogodna lokalizacja->ośrodek blisko metra

-sprawne autapolecam Wyższą Szkołę Jazdy:)!!!
 

powrót

Terminarz

stat4u